• 519 812 621
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka prywatności

Dnia 25 maja 2018 roku weszło w życie ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO i RADY UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych lub RODO) chcę przekazać Ci kilka informacji: przede wszystkim zależy mi na zachowaniu Twojej prywatności oraz bezpieczeństwie Twoich danych osobowych oraz informacji dotyczących Twojej aktywności w sieci, a także na zapewnieniu Ci możliwości realizowania wszystkich przysługujących Ci w związku z RODO praw.

KTO JEST ADMINISTRATOREM TWOICH DANYCH?
Administratorem Twoich danych jest Piotr Adamczyk

DLACZEGO CHCEMY PRZETWARZAĆ TWOJE DANE?
Twoje dane przetwarzane są przez mnie w celu świadczenia wysokiej jakości usług. Dane podlegają profilowaniu w celu przedstawienia Ci najbardziej korzystnej i dopasowanej do Twoich preferencji oferty oraz dokonywania analiz, które pozwolą udoskonalać moje usługi i maksymalnie personalizować komunikację. Zapewnieniam  bezpieczeństwo usług, a tym wykrywania ewentualnych nadużyć. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich.

JAKIE SĄ PODSTAWY PRAWNE PRZETWARZANIA DANYCH?
Dane przetwarzane są w celu wykonywania łączących nas umów lub w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług Administratora w wypadku wyrażenia stosownych zgód, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

JAKIE SĄ TWOJE PRAWA?
Dane będą przetwarzane do czasu odwołania wyrażonej zgody lub na czas wykonania łączącej nas umowy i spełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa. Masz prawo dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację oraz wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, a także w wypadku udzielenia zgody wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem.

UDOSĘPNIANIE DANYCH
• Dane podlegają udostępnieniu podmiotom zewnętrznym wyłącznie w granicach prawnie dozwolonych.
• Operator może mieć obowiązek udzielania informacji zebranych przez Serwis upoważnionym organom na podstawie zgodnych z prawem żądań w zakresie wynikającym z żądania.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE
• Administrator ma prawo do zmian w niniejszej Polityce Prywatności. Osoby udostępniające swoje dane osobowe obowiązuje aktualnie obowiązująca wersja Polityki Prywatności, dostępna na stronie https://padamczyk.pl/polityka-prywatnosci
• W sprawach nieuregulowanych niniejszą Polityką Prywatności stosuje się obowiązujące przepisy prawa polskiego.

Z KIM KONTAKTOWAĆ SIĘ CELU REALIZACJI SWOICH PRAW?
W celu zmiany, przeniesienia lub usunięcia danych osobowych proszę o kontakt na adres email: kontak@padamczyk.pl  w temacie wiadomości proszę wpisać"dane osobowe".